Центральний державний архів зарубіжної україніки

   
УкраїнськаРосійськаАнглійська
     
Верховна Рада України
Президент України
Кабінет Міністрів України
Державна архівна служба України
Міністерство Закордонних Справ
Головне управління державної служби України
Український інститут по проектуванню засобів та споруд звязку
Методичні рекомендації з питань запобігання та вре
 

Перші примірники друкованих видань надійшли до ЦДАЗУ разом з першим документальним надходженням  у квітні 2008 року. На сьогоднішній день у бібліотеці зберігаються книги, брошури та періодичні видання, видані в Україні, Чехословаччині, Німеччині, Польщі, Америці, Канаді, Австрії, Угорщині, Росії, Болгарії, Франції та ін. країнах українською, чеською, німецькою, англійською та іншими мовами. Це видання з історії української державності, православної церкви, філософії, релігії, мистецтва, політики, економіки, бібліографії та енциклопедичні видання.

За роки існування архіву було сформовано чотири  бібліотечні фонди, а саме: фонд  №1 - книги та періодичні видання, які надійшли до ЦДАЗУ разом з документами Пряшівської колекції (424 книги та 6 журналів); фонд №2 - книги та періодичні видання, передані разом з документами фонду №23 "Документи Українського Православного Братства імені Митрополита Василя Липківського на еміграції, зібрані родиною Валентина та Раїси Кохно (США)"  (716 книг, 274 жирнали та 861газета);  фонд №3 - книги та періодичні видання, які надійшли до ЦДАЗУ разом з документами фундації імені Фундацією імені Олега Ольжича (4166 книг, 1865 журналів (1 спецвидання), 831 газета (32 річні підшивки)); фонд №4 - Українсько-Американська фундація "Воля" (2268 книг, 1865 журналів (303 одиничні та 60 підшивок),3 газети); фонд №5 - колекція документів друкованих видань Павла Дорожинського  (1449 книг, 738 журналів (738 одиничні та 69 підшивок), 264 газети; загальнобібліотечний фонд Центрального державного архіву зарубіжної україніки (ЦДАЗУ) (1981 книга, 3038 журналів, 408 газет).

 

Українські закордонні книги та періодичні видання довідково-інформаційного фонду ЦДАЗУ в електронній бібліотеці "Diasporiana"

 

Перелік періодичних видань архівних та бібліотечних фондів ЦДАЗУ
 
 
     
Головна | Корисні посилання | ЗМІ про нас | Анонси | Мапа веб-сайту | Обговорення змін до Конституції України щодо децентралізації влади | 10-річчя ЦДАЗУ
Copyright © 2019 - Центральний державний архів зарубіжної україніки. Всі права застережені.