Центральний державний архів зарубіжної україніки

   
УкраїнськаРосійськаАнглійська
     
Верховна Рада України
Президент України
Кабінет Міністрів України
Державна архівна служба України
Міністерство Закордонних Справ
Головне управління державної служби України
Український інститут по проектуванню засобів та споруд звязку
Методичні рекомендації з питань запобігання та вре
 

2 листопада в Київському міському будинку вчителя в рамках тижневого освітнього фестивалю управлінської майстерності «Kyiv EdFest» відбулася виставка-лекція директора ЦДАЗУ Ірини Маги на тему "Документи зарубіжної україніки в контексті 100-річчя створення системи архівних установ України". Захід приурочено до 100-річчя створення системи архівних установ в Україні.

Під час лекції І. Мага ознайомила слухачів з історією архівної справи в Україні, починаючи з 1917 р., коли було засновано бібліотечно-архівний відділ Департаменту мистецтв Генерального Секретарства справ освітніх, до початку ХХІ ст., коли сформувалася сучасна система вітчизняних державних архівних установ, очолюваних Державною архівною службою України.

Окрему увагу було приділено історії створення та діяльності ЦДАЗУ. Учасники заходу дізналися про рідкісні документи архівного фонду ЦДАЗУ, періодичні та книжкові видання, що зберігаються у довідково-інформаційному фонді архіву, а також про колекцію предметів, які складають музейний фонд ЦДАЗУ. 
 
     
Головна | Корисні посилання | ЗМІ про нас | Анонси | Мапа веб-сайту | Обговорення змін до Конституції України щодо децентралізації влади | 10-річчя ЦДАЗУ
Copyright © 2019 - Центральний державний архів зарубіжної україніки. Всі права застережені.